O nás     Inzerce     KontaktO rodičích a jejich dětech již od roku 2009
Nepřehlédněte: Pohádky pro děti
Tip na knihu: Polepšovna pro čarodějky
7 tipů, jak být úplně v pohodě
Jak řešit neplodnost
Hlavní rubriky: Těhotenství, Zdraví, Péče o dítě, Výchova dítěte, Zábava a volný čas, Rodiče sobě, Diskuze, Služby pro rodiče, Speciály


Hlavní seznam diskusí - Neplodnost

Neplodnost

Vše co se týká problémů s otěhotněním, léčba, ....

Uživatelské diskuse:
Tento komentář byl smazán z důvodu expirace nebo porušení pravidel tohoto webu.
Tento komentář byl smazán z důvodu expirace nebo porušení pravidel tohoto webu.
autor: Dr. Jayden Martin | vloženo: 13. 10. 2019, 01:19:26 | odpovědět 
Tento komentář byl smazán z důvodu expirace nebo porušení pravidel tohoto webu.
Tento komentář byl smazán z důvodu expirace nebo porušení pravidel tohoto webu.
autor: Lenka Bolkova | vloženo: 09. 10. 2019, 10:25:52 | odpovědět 
How I already got my Xmas and business loan.
How I already got my Xmas and business loan. My name is Margaret Shirley, a single mom from Charleston, South Carolina, I am very happy and thankful to Jennard Investments Limited through the help of Mr Richard James Dyson for granting me an Xmas/Business loan at 3% interest rate on the 1st of October 2019. They saved me from loosing and refinance my dying business as well as . This message might be of great importance to you out there seeking a genuine loan for Xmas or business purpose. In other for you not to fall into wrong hands, my advice to you is to contact this company via contact number: +1(484)292-4513 & email: jennardinvestmentslimited@outlook.com. Thank you.
autor: Margaret Shirley | vloženo: 07. 10. 2019, 11:20:27 | odpovědět 
Antidepresiva a otěhotnění
Dobrý den, prosím brala jste některá antidepresiva, a pak jste chtěla otěhotnět? jak se to dá řešit?
autor: Klára | vloženo: 02. 10. 2019, 11:36:23 | odpovědět 
Já jsem tuhle situaci řešila, zašla jsem za doktorkou, která mi antidepresiva vysadila, a poradila mi prášky, které jsou přírodní. Nemají takový účinek, ale pro mě to stačilo. Vždy je potřeba to konzultovat s doktorkou.
autor: Klaudie | vloženo: 04. 10. 2019, 11:05:42 | odpovědět 
Poradíte mi prosím, co Vám doktorka místo toho doporučila? i tak chci doktorku navštívit, ale abych třeba byla informována o čem se s ní bavit...
autor: Klára | vloženo: 07. 10. 2019, 21:47:33
Doporučila mi přírodní přípravek https://www.pilulka.cz/persen-forte-por-cps-dur-40, který je výtažkem z kozlíku lékařského, máty peprné, a meduňky lékařské
autor: Klaudie | vloženo: 10. 10. 2019, 22:15:13
Ahoj, tyhle tobolky jsou senzační. My je doma máme a když je potřeba, tak si je chlap vezme. Sex je uplně o něčem jiném s těmito tobolkami. Doporučuju!
autor: Endy | vloženo: 01. 10. 2019, 21:59:32 | odpovědět 
Tento komentář byl smazán z důvodu expirace nebo porušení pravidel tohoto webu.
Tento komentář byl smazán z důvodu expirace nebo porušení pravidel tohoto webu.
autor: paul heinz | vloženo: 28. 09. 2019, 00:15:39 | odpovědět 
Ahojky rodičové, ráda bych vás poprosila o info. Doma docela bojujeme se ztrátou chuti k sexu. I když chuť by byla, ale manželovi to nějak nejde. Už jsem se dívala na možnosti a hodně mě zaujal tento balíček https://www.erectan.cz/pripravky--na-erekci/erectan-400-mg-ere-ctan-intim-gel. Zkušenosti s touto značkou?
autor: Radka | vloženo: 03. 09. 2019, 20:04:31 | odpovědět 
Tento komentář byl smazán z důvodu expirace nebo porušení pravidel tohoto webu.
Tento komentář byl smazán z důvodu expirace nebo porušení pravidel tohoto webu.
autor: SuiteCapitals@gmail.com | vloženo: 20. 08. 2019, 03:50:47 | odpovědět 
vitaminy před otěhotněním
S manželem by jsme chtěli moc miminko, ale zatím se nám nedaří. Někde jsem četla, že je super brát i vitaminy. Pomohly vám? A jaké jste braly?
autor: Edita | vloženo: 18. 08. 2019, 21:00:49 | odpovědět 
Já jsem měla tyhle www.femibion.com/cz_CZ/home.html začala jsem je brát a potom jsem byla do 3 měsíců těhotná, říkal mi doktor, že jsou vitaminy pro tělo strašně důležitý.
autor: Verča | vloženo: 22. 08. 2019, 19:50:59 | odpovědět 
Děkuji moc, zajdu si je taky asi koupit a uvidíme. Drž nám palce.
autor: Edita | vloženo: 23. 08. 2019, 15:28:55
Ahoj holky,můj manžel má andropauzu a já nevím co s tím?Ráda bych mu na to něco koupila,ale nevím co?Poradíte mi?
autor: Renata | vloženo: 31. 07. 2019, 20:46:39 | odpovědět 
Já jsem to také řešil.Na trhu je toho vážně mnoho.
autor: Eduard | vloženo: 01. 08. 2019, 10:38:11 | odpovědět 
A s č ím máš nejlepší zkušenosti?
autor: Renata | vloženo: 03. 08. 2019, 13:34:54 | odpovědět 
Kamarád mi doporučil www.maxulen.cz a musím říct,že jsem byl z toho strašně překvapený. Cítil jsem se jako mladík
autor: Eduard | vloženo: 04. 08. 2019, 09:50:58
Tento komentář byl smazán z důvodu expirace nebo porušení pravidel tohoto webu.
Tento komentář byl smazán z důvodu expirace nebo porušení pravidel tohoto webu.
autor: Dr. Jayden Martin | vloženo: 29. 07. 2019, 13:02:33 | odpovědět 
BEST OFFER BG/SBLC FOR LEASE OR SALE
We have a direct genuine provider for BG/SBLC specifically for lease, at leasing price of 4+2 of face value, Issuance by HSBC London/Hong Kong or any other AA rated Bank in Europe, Middle East or USA. Contact : Mr. DARREN CRAIG Email:Darrencraig002@gmail.com Sk-ype ID: Darrencraig002@gmail.com Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and are 100% protected. In complete confidence, we will work together for the benefits of all parties involved. All inquires to Mr. Darren Craig should include the following minimum information so I can quickly address your needs: Complete contact information: What exactly do you need? How long do you need it for? Are you a principal borrower or a broker? Contact me for more details. Darren Craig
autor: John Tim | vloženo: 02. 07. 2019, 20:23:20 | odpovědět 

Vkládání nových komentářů bylo dočasně pozastaveno.
©2009-2026 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: info(at)bispiral.com
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí | pg(6127) | Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů