Typický český rodič utratí za školní pomůcky pro své dítě obvykle 2500 korun a na rozdíl od většiny ostatních zemí nakupuje dětem výbavu „jen“ jednou za dva roky.... (2. 9. 2009)
Máte doma prvňáčka? Máte za sebou první školní den a sníte o tom, jak Vaše dítko bude ve třídě nejlepší a za pár let z něj... (1. 9. 2009)
Znáte zubní resp. zoubkovou vílu? Víte, kdy chodí a co dělá? Vyprávíte o ní svým dětem a těšíte se na její návštěvu? A nebo je... (24. 8. 2009)
„Mami/tati, já bych chtěl/a kontaktní čočky.“ Slýcháváte tuto větu v poslední době často? Nebo sami uvažujete o kontaktních čočkách pro své dítě? Ale kde a jak... (17. 8. 2009)
Zatímco dnešní rodiče za svého dětství ještě mnohdy zažili jen plátěné sedačky s jednoduchou kovovou konstrukcí, na nichž je jejich rodiče vláčeli po lesích a kopcích,... (13. 8. 2009)
Čekáte nebo už máte doma miminko a nevíte, jak jej obléci? Rádi byste koupili pro miminko výbavičku, ale nevíte, co vybrat? A co vlastně miminku... (10. 8. 2009)
Někteří z nás se na dovolené s rodinou rádi odstřihnou od celého světa a věnují se jen svým blízkým. Přiznejme si ale, že ne každý to může... (5. 8. 2009)
Přemýšlíte o tom, že byste svému dítěti začali dávat kapesné, ale nevíte, zda už je ta správná doba a kolik by mělo vaše dítě vlastně... (3. 8. 2009)
Soutěž již byla ukončena, brzy vás ale čeká další. Původní text: Soutěžte s námi o radiopřijímač, o model autíčka nebo o dřevěný hlavolam. Udělejte radost sobě... (26. 7. 2009)
Jste zastáncem zdravé výživy? Chcete, aby se vaše dítko stravovalo zdravě a vyváženě? Možná vás nepřekvapí, že složení dětského jídelníčku má být odlišné od jídelníčku... (15. 7. 2009)